Зробити стартовою Додати в обране Повідомити друга На головну Додати в обране Контакти Карта сайту

Рефераты, контрольные, курсовые, дипломы Киева и Украины. Готовые работы и на заказ


(050) 500-48-88


(098) 580-83-50


     mailzakaz@vidminno.kiev.ua

Авторське виконання рефератів, контрольних, курсових, звітів по практиці, бакалаврських, дипломних, магістерських робіт, наукових статей по всіх містах України. Замовити роботу просто. Звертайтеся до нас за телефонами 050-500-48-88, 098-580-83-50 або оформіть своє замовлення по електронній пошті zakaz@vidminno.kiev.ua.

Дипломи, магістерські, курсові, контрольні, реферати на "Vidminno"
Каталог готових робіт
Замовити роботу

Зимові акції!!!

Вітаємо!!!

Тільки з 01 грудня 2021 р. до 28 лютого 2022 року!!!

Термінове замовлення

Використовуючи значний досвід наших фахівців, ми відкрили своїм клієнтам доступ до послуги замовлення термінових робіт протягом доби. В умовах швидкого зростання кількості нових клієнтів ми прагнемо не тільки зберегти, але й підвищити показники якості наших робіт, використовуючи ефективні технічні рішення.

Термінове замовлення

Термінове замовленняУ вас мало часу, Ви зайняті роботою або просто втомилися від повсякденного навчання? Чи, можливо, вже в найближчий день-два Вам потрібно здати роботу? Спеціально в таких випадках, ми пропонуємо послугу прискореного написання реферату, контрольної, курсової чи диплома. Не відволікаючись від Вашого особистого життя, Ви зможете отримати замовлену роботу вже через кілька днів. Для рефератів і контрольних це зазвичай 2-3 робочі дні, курсових 3-5 робочих днів, а для дипломних робіт терміновий період 10-14 робочих днів і надстроковий 5-7 робочих днів.

Найкращі з наших фахівців, подбають про благополуччя Вашої кар'єри і напишуть індивідуальну та якісну роботу, з урахуванням Вашої специфіки та вимог викладача. Наші знання, разом з широким інформаційним доступом, а також більш ніж 5-річний досвід - гарантія того, що Ви залишитеся задоволені і для Вас буде вільний час, щоб сходити в кіно чи просто відпочити з друзями!

Надстрокове замовлення

Надстрокове замовлення (24 години) - знадобиться в тому випадку, якщо Ви затрималися з термінами здачі диплома, курсової, контрольної або реферата і цей термін настає в найближчий день. Скориставшись нашою унікальною послугою, Ви забудете про цю проблему, адже зробивши замовлення, наприклад сьогодні (у першій половині дня), на наступний день Ви зможете йти з готовою роботою до викладача!

Але як же з якістю такої роботи можете запитати Ви? Відповідь полягає в тому, що надстрокові замовлення виконують найдосвідченіші з наших фахівців, які, знаючи всі тонкощі, стандарти і вже тим більше вимоги певних ВУЗів, можуть виконати диплом, курсову або реферат в самий найкоротший термін і без шкоди в якості роботи.

Вартість строкових і надстрокової замовлень

Ви й самі зможете зрозуміти, що зробити якісний реферат, контрольну, курсову і особливо дипломну роботу в настільки стислі строки, дуже нелегкий шлях, тому й вартість даних робіт буде вищою. Але ми з впевненістю можемо сказати, що такий підхід виправдовує себе і в результаті Ви домагаєтеся успіху!

Вартість термінового замовлення на 50% вище від вартості звичайного замовлення.

Вартість надстрокового замовлення на 75% вище від вартості звичайного замовлення.

У вартість вже включені всі послуги, включаючи консультації та підбір матеріалу, роздрук роботи та / або надання її в електронному вигляді або на компакт-диску.


 

 

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.

Всі права захищено. Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу адміністрації заборонено.

Графік роботи

Шановні замовники, наш сайт і електронна пошта працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Замовлення приймаються на електронну пошту zakaz@vidminno.kiev.ua цілодобово.

Режим роботи менеджерів:
Пн-пт з 10-00 до 17-00 
Сб, нд вихідні

Контакти

Телефони:
роб. 050-500-48-88
098-580-83-50
Графік роботи:
Пн-пт з 10-00 до 17-00
Сб, нд — вихідні

БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ