Зробити стартовою Додати в обране Повідомити друга На головну Додати в обране Контакти Карта сайту

Рефераты, контрольные, курсовые, дипломы Киева и Украины. Готовые работы и на заказ


(050) 500-48-88


(098) 580-83-50


     mailzakaz@vidminno.kiev.ua

Авторське виконання рефератів, контрольних, курсових, звітів по практиці, бакалаврських, дипломних, магістерських робіт, наукових статей по всіх містах України. Замовити роботу просто. Звертайтеся до нас за телефонами 050-500-48-88, 098-580-83-50 або оформіть своє замовлення по електронній пошті zakaz@vidminno.kiev.ua.

Дипломи, магістерські, курсові, контрольні, реферати на "Vidminno"
Каталог готових робіт
Замовити роботу

Зимові акції!!!

Вітаємо!!!

Тільки з 01 грудня 2021 р. до 28 лютого 2022 року!!!

Осінні знижки!!!

замов диплом зі знижкоюНа початку навчального року ми пропонуємо для Вас найвигідніші осінні акції, які допоможуть Вам вчасно здавати на відмінно всі роботи по Програмі Вашого вузу і вчитися із задоволенням. 

УВАГА! Тільки з 01 вересня по 30 листопада Ви можете заощадити на замовленні студентських робіт.

Умови осінньої акції:

1. Акція  "Знижки" - для клієнтів, одночасно  замовляють великий обсяг робіт  (у тому числі колективні замовлення), а також постійних клієнтів, передбачені спеціальні Знижки.

2. Акція  "Для ініціативних": Спеціальна  пропозиція для ініціативних  студентів і старост груп. Ви  можете замовити роботу на  особливих, пільгових умовах.

3. Акція  "Для першокурсників": Студентам  першого курсу, при замовленні реферату, контрольної, курсової роботи, доповіді, есе, рішення задач надається додаткова знижка 10%.

4. Акція  "Дружелюбність": Новий клієнт  прийшов за рекомендацією людини, вже замовляє у нас роботу. Ми виплатимо Вам 5% від суми  сплаченої нам за послуги клієнтом, що звернулися до нас по Вашій рекомендації. Будь ласка, повідомляйте нам імена цих людей по телефону або e-mail і ми віддячимо Вас. Преміальні оплачуються після оплати наших послуг.

5. Приголомшлива  пропозиція для студентів! Зберіть  компанію від 8-ми і більше осіб, приходьте до нас, замовте дипломи та отримайте знижку в розмірі 15% на вартість кожного диплома!

Такі знижки для своїх клієнтів ми можемо дозволити робити, тому що виконуємо роботи виключно самі, не замовляючи їх третім особам.

Навчання  з нами стає легше!


 

 

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.

Всі права захищено. Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу адміністрації заборонено.

Графік роботи

Шановні замовники, наш сайт і електронна пошта працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Замовлення приймаються на електронну пошту zakaz@vidminno.kiev.ua цілодобово.

Режим роботи менеджерів:
Пн-пт з 10-00 до 17-00 
Сб, нд вихідні

Контакти

Телефони:
роб. 050-500-48-88
098-580-83-50
Графік роботи:
Пн-пт з 10-00 до 17-00
Сб, нд — вихідні

БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ