Сделать стартовой Добавить в избранное Сообщить другу На главную Добавить в избранное Контакты Карта сайта курсовые на заказ

Рефераты, контрольные, курсовые, дипломы Киева и Украины. Готовые работы и на заказ


(050) 500-48-88


(098) 580-83-50


     mailzakaz@vidminno.kiev.ua

Авторське виконання рефератів, контрольних, курсових, звітів по практиці, бакалаврських, дипломних, магістерських робіт, наукових статей по всіх містах України. Замовити роботу просто. Звертайтеся до нас за телефонами 050-500-48-88, 098-580-83-50 або оформіть своє замовлення по електронній пошті zakaz@vidminno.kiev.ua.

Умови замовлення готової роботи

Шановні клієнти!

Відкрити каталог

Тепер у Вас з'явилася можливість придбати готову роботу!

Якщо терміни мінімальні, якщо залік або іспит вже завтра, готова робота - це найкраще рішення Ваших проблем.

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам роботу в каталозі, Ви завжди можете зробити он-лайн замовлення на написання індивідуальної роботи з Вашими вимогами, за допомогою послуги термінового і надстрокового замовлень!

Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашому магазині готових робіт. Всі роботи, представлені в магазині, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість. У випадку, якщо тема роботи не повністю відповідає Вашим вимогам, Ви можете замовити у нас коригування. Коригування готових робіт здійснюється платно.

Кожна робота здавалася один-два рази, тому ймовірність отримання роботи, яку Ваш викладач вже неодноразово читав, виключена. Роботи перевіряються за допомогою системи «Антиплагіат». Крім того, ми надаємо Вам інформацію про те, в який ВНЗ здавалася робота, щоб виключити збіги.

Умови замовлення готової роботи:

1. Ви знаходите готову роботу в нашому каталозі.

2. Якщо її тема, обсяг, зміст і список літератури задовольняють вашим вимогам, то ви оформлюєте форму заявки готової роботи і оплачуєте 100% її вартості зручним для вас способом.

3. При оплаті за безготівковим розрахунком і за допомогою електронних платежів наш менеджер надішле роботу на Вашу електронну адресу, як тільки платіж буде підтверджений, або після надання вами на електронну пошту відсканованої квитанції про оплату.

4. У разі якщо робота не повною мірою задовольняє вимогам, Ви можете звернутися до нас і замовити коригування, які в найкоротші терміни будуть зроблені нашими фахівцями. Всі коригування готових робіт проводяться на платній основі.

5. У разі, якщо Ви придбали роботу, і вона Вам не підійшла за якими-небудь критеріями (невірний розв'язок завдань, прикладів, задач, в Інтернеті ви знайшли частину такої роботи тощо) гроші не повертаються ні за яких умов. Але це зовсім не означає, що ви купуєте "кота в мішку": це означає, що дана робота на 100 % задовільнила замовника, для якого виконувалася. Щоб уникнути подібних ситуацій, наполегливо просимо задавати всі питання та уточнення до моменту придбання роботи. Всі готові роботи, викладені у нас на сайті, були успішно захищені, також пройшли успішну перевірку на плагіат на момент захисту роботи. 

6. На готові роботи не поширюється знижка по карті клієнта.

7. Обов'язково запам'ятовуйте номер роботи, яка сподобалася, щоб менеджер зміг швидше знайти її для Вас в каталозі.

8. На Ваше прохання, ми можемо приховати готову роботу ( дипломну, курсову, реферат та ін.) з каталогу Готових робіт після її придбання, на 2 місяці з моменту надання Вам готової роботи.

УВАГА: Роздрук готової роботи не входить у вартість замовлення.

УВАГА! Претензії по готовим роботам не приймаються. За результати здачі готової роботи Компанія ніякої відповідальності не несе.


 

Як купити готову роботу? Все просто і по кроках:
1) Ви відправляєте на ел. пошту zakaz@vidminno.kiev.ua лист із зазначенням номера готової роботи, яка Вас зацікавила (бажано з тел. та e-mail).
2) У робочий час адміністратор узгоджує всі деталі по електронній пошті або зв'язавшись з Вами по телефону. Формує рахунок для оплати, якщо це необхідно.
3) Ви оплачуєте роботу найбільш зручним для Вас способом.
4) Після отримання підтвердження оплати від банку ми відправляємо Вам роботу на Вашу електронну пошту.

У нашій базі знаходиться понад 10000 готових робіт: есе, рефератів, контрольних, курсових, дипломних, магістерських робіт, наукових статей, бізнес-планів, звітів з практики та інших робіт.

База готових робіт постійно поповнюється.

Ціни на готові роботи, які вказані на сайті, дійсні на момент придбання Вами роботи, яка Вас зацікавила.

Після оплати і Вашого повідомлення про оплату, в робочий час робота надсилається на вказану Вами електронну пошту.

ГоловнаЗамовити роботу Готові роботи

Ваші відгуки

  • Обращаюсь уже не первый раз, и снова все контрольные написаны хорошо и... Читати далі...
  • Дякую за курсову 2583,здала на відмінно,робота була похвалена Читати далі...
  • Спасибо за английский! :) Читати далі...
  • Дякую! Приємно працювати з відповідальними та компетентними людьми! Читати далі...

 

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.

Всі права захищено. Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу адміністрації заборонено.

Графік роботи

Шановні замовники, наш сайт і електронна пошта працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Замовлення приймаються на електронну пошту zakaz@vidminno.kiev.ua цілодобово.

Режим роботи менеджерів:
Пн-пт з 10-00 до 17-00 
Сб, нд вихідні