Зробити стартовою Додати в обране Повідомити друга На головну Додати в обране Контакти Карта сайту

Рефераты, контрольные, курсовые, дипломы Киева и Украины. Готовые работы и на заказ


(050) 500-48-88


(098) 580-83-50


     mailzakaz@vidminno.kiev.ua

Авторське виконання рефератів, контрольних, курсових, звітів по практиці, бакалаврських, дипломних, магістерських робіт, наукових статей по всіх містах України. Замовити роботу просто. Звертайтеся до нас за телефонами 050-500-48-88, 098-580-83-50 або оформіть своє замовлення по електронній пошті zakaz@vidminno.kiev.ua.

Дипломи, магістерські, курсові, контрольні, реферати на "Vidminno"
Каталог готових робіт
Замовити роботу

Зимові акції!!!

Вітаємо!!!

Тільки з 01 грудня 2021 р. до 28 лютого 2022 року!!!

Про Компанію

Наша компанія успішно здійснює свою діяльність з 2005 року. За цей період часу ми зуміли встановити добрі, теплі стосунки з усіма своїми замовниками, багато з яких стали нашими постійними клієнтами на весь період свого навчання. Багато студентів зіштовхуються з труднощами при написанні тієї чи іншої навчальної роботи. Причини різні: брак часу, брак матеріалів по темі, незацікавленість у досліджуваній дисципліні та ін. "Відмінно" допомагає успішно подолати ці труднощі, запропонувавши свої послуги в написанні робіт.

Основною метою діяльності нашої Компанії є надання інформаційно-консультаційних послуг у сфері підбору, написання та оформлення матеріалу для студентських робіт (реферати, контрольні, курсові, дипломи, рішення задач та ін.) Наша діяльність орієнтована на студентів вищих навчальних закладів.

Основний напрямок нашої діяльності - робота в усіх напрямках гуманітарних, економічних, суспільних, юридичних та інших дисциплін, а також продаж готових робіт, конспектів лекцій та звітів з практики. Ми виконуємо всі види наукових робіт, які передбачені робочою програмою Вашого навчального закладу. А саме: курсові роботи на замовлення, реферати на замовлення, контрольні, завдання, тести та інші роботи, також надаємо допомогу в написанні шпаргалок, відповідей на екзаменаційні питання і у виготовленні інших навчальних матеріалів включаючи креслення і розрахунки.

Додатково надаємо послуги по набору, редагування, сканування, роздруку Ваших навчальних матеріалів. Спектр нашої діяльності досить широкий, але в основі залишається виготовлення наукових робіт, які передбачені програмою вашого навчального закладу на замовлення.

Всі роботи відповідають вимогам, що пред'являються ДСТУ.

У нас існує індивідуальний підхід до кожного замовлення. Наші автори надають послуги з підбору інформації. Кожна нова робота пишеться індивідуально для кожного студента з використанням найсучаснішої наукової літератури і є ексклюзивною.

Основна мета, яку переслідують наші клієнти - успішно здати роботу з мінімальними часовими і матеріальними витратами. Пам'ятаючи про це, ми пропонуємо лише ті роботи, успішний захист яких можемо гарантувати.

На всі роботи, які Ви в нас зробили, ми даємо гарантію. Ваша головна гарантія - наш імідж на ринку авторських наукових послуг. Він для нас набагато важливіше, ніж отримана від Вас грошова сума. Оскільки ми ставимо перед собою одним з головних завдання зробити так, щоб клієнт став нашим постійним замовником, нам вигідно виконати замовлення диплома та інші роботи якісно, ​​оперативно і недорого. Оскільки висока якість дає нам надію, що Ви звернетеся до нас знову, або порекомендуєте нас своїм знайомим, колегам.

Ми гарантуємо повну конфіденційність щодо будь-якого звернення до нас. Це в наших власних інтересах. Ви отримуєте гарантію на всі замовлені роботи. Всі необхідні виправлення вносяться в реферат, курсову або диплом безкоштовно та своєчасно.

Ми займаємося виконанням індивідуальних рефератів, курсових і дипломних робіт (дипломи) на замовлення для шкіл, училищ, технікумів, коледжів, академій, інститутів та університетів Києва та всієї України.

Багато хто вже встигли оцінити переваги співпраці з нами!

Незмінно високу якість виконуваних нами робіт, оптимальні ціни і терміни - це те, що вигідно відрізняє нас від конкурентів! Крім цього, є безліч інших плюсів, які ми з радістю готові Вам запропонувати:

Велика кількість інформаційних джерел, використовуваних нами при написанні працює, робить їх актуальними і індивідуальними, не схожими на інші.

Гарантія якості. Ми несемо відповідальність за рівень написання роботи та відповідність вихідним вимогам. Перед оплатою, Ви перевіряєте роботу на відповідність Вашим вимогам і побажанням. У випадку зауважень, робота доопрацьовується в найкоротші терміни абсолютно безкоштовно.

Доступність. Ми завжди на зв'язку і завжди можемо дати оперативну інформацію про виконання Вашого замовлення.

Індивідуальний підхід. Абсолютно всі наші роботи пишуться під замовлення, з урахуванням всіх індивідуальних вимог і особливостей Вашого ВУЗу. Наші виконавці не використовують колекції робіт, викладених в Інтернет або на CD дисках, не видають свої раніше написані роботи за нові. Ситуація, коли кілька студентів приносять одну і ту ж саму роботу - виключена.

Якісне виконання робіт. З 2005 року ми старанно працювали і активно розвивалися, що б запропонувати Вам послуги на якісно високому рівні. У нас працюють професійні фахівці, які мають високу кваліфікацію у своїй галузі знань.

Конфіденційність. Принцип конфіденційності відносно будь-якої інформації, одержуваної від Замовника, є одним з головних для нас. Також ми поважаємо принцип анонімності замовника. Ніхто, ніколи не дізнається, що ви робили замовлення диплома у нас.

Легкість отримання. Передача готових робіт відбувається в Києві, де Ви можете уважно вивчити роботу в електронному або в роздрукованому вигляді. Нашим клієнтам з областей Україні роботи надсилаються по електронній пошті.

Максимально короткі терміни виконання. Ми прагнемо виконувати заявки наших клієнтів досить швидко. При цьому, якість ніколи не приноситься в жертву швидкості замовлення (курсові роботи виконуються в термін від 5 днів до 2-х тижнів, дипломні від 2-х тижнів до 2-х місяців). Можливо і написання матеріалів у більш стислі терміни із застосуванням націнки за терміновість.

Надійність. Для всіх нас це постійна і основна робота, на відміну від авторів, які просто підробляють цим. Vidminno.kiev.ua - здійснює свою діяльність офіційно. За бажанням замовника укладається договір на надання послуг.

Величезний досвід роботи з клієнтами через Інтернет дає нам можливість працювати максимально ефективно.

Оптимальні ціни. Ми не женемося за дешевизною, але і не завищуємо ціни до захмарних висот! Ми відмовилися від посторінкового оплати, так як. в цьому випадку не враховується складність роботи. Ви платите саме стільки, скільки коштує подібна робота. Наші адміністратори зможуть точно визначити вартість замовлення і врахувати всі Ваші побажання за ціною.

Простота оформлення замовлення. Замовлення можна здійснити на нашому сайті, не втрачаючи зайвого часу. Розширені вимоги до роботи, Ви можете вислати на e-mail.

Репутація. Ми працюємо на ринку інформаційних послуг більше 5 років і несумлінне ставлення до Замовника з нашого боку виключено. Ми дбаємо про наш імідж і розширенні нашої клієнтської бази. Крім того, нам економічно вигідно співпрацювати з Вами в рамках чесно укладених домовленостей. Справа в тому, що велика кількість наших нових клієнтів складають люди, що користуються нашими послугами за рекомендацією людей, що вже стали нашими замовниками.

Повний супровід до захисту. Якщо у Вашого наукового керівника виникнуть які-небудь додаткові побажання або виправлення після прочитання і аналізу представленого Вами праці, ми внесемо необхідні корективи в найкоротші терміни (безкоштовно протягом 3-10 днів, після виконання замовлення диплома, і терміново за додаткову плату). Ми ведемо свої роботи до переможної здачі чи захисту.

Зручність і простота роботи. Ви працюєте з однією людиною, яка курирує всі Ваші замовлення і несе персональну відповідальність за якість і терміни їх виконання.

Ми допомагаємо Вам рухатися до мети! Ми сподіваємося, що Ви зможете підібрати собі те, що Вам необхідно, а ми в свою чергу, докладемо всіх зусиль, що б Ви залишилися задоволені! І в майбутньому, користувалися нашими послугами ще не один раз!

Звертайтеся до нас, і ви переконаєтеся в нашому рівні виконуваних робіт! 

Ваші відгуки

  • Обращаюсь уже не первый раз, и снова все контрольные написаны хорошо и... Читати далі...
  • Дякую за курсову 2583,здала на відмінно,робота була похвалена Читати далі...
  • Спасибо за английский! :) Читати далі...
  • Дякую! Приємно працювати з відповідальними та компетентними людьми! Читати далі...

 

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.

Всі права захищено. Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу адміністрації заборонено.

Графік роботи

Шановні замовники, наш сайт і електронна пошта працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Замовлення приймаються на електронну пошту zakaz@vidminno.kiev.ua цілодобово.

Режим роботи менеджерів:
Пн-пт з 10-00 до 17-00 
Сб, нд вихідні

Контакти

Телефони:
роб. 050-500-48-88
098-580-83-50
Графік роботи:
Пн-пт з 10-00 до 17-00
Сб, нд — вихідні

БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ