Зробити стартовою Додати в обране Повідомити друга На головну Додати в обране Контакти Карта сайту

Рефераты, контрольные, курсовые, дипломы Киева и Украины. Готовые работы и на заказ


(050) 500-48-88


(098) 580-83-50


     mailzakaz@vidminno.kiev.ua

Авторське виконання рефератів, контрольних, курсових, звітів по практиці, бакалаврських, дипломних, магістерських робіт, наукових статей по всіх містах України. Замовити роботу просто. Звертайтеся до нас за телефонами 050-500-48-88, 098-580-83-50 або оформіть своє замовлення по електронній пошті zakaz@vidminno.kiev.ua.

Дипломи, магістерські, курсові, контрольні, реферати на "Vidminno"
Каталог готових робіт
Замовити роботу

Зимові акції!!!

Вітаємо!!!

Тільки з 01 грудня 2021 р. до 28 лютого 2022 року!!!

Гарантії

garantiiОСНОВНІ ГАРАНТІЇ ТА ПРАВИЛА
1. Всі роботи виконуються фахівцями з вищою освітою, з досвідом роботи по написанню дипломних і курсових робіт не менше 10 років.
2. Ми не обманюємо своїх клієнтів. Нам дорога репутація, яку ми встигли заробити за час своєї роботи. Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання і завжди чесні зі своїми замовниками. Нам не вигідно обманювати, тому що саме за рекомендацією наших клієнтів ми отримуємо значну частину нових замовлень.
3. У нас є широкий вибір раніше виконаних і успішно захищених робіт (ціни на раніше виконані індивідуальні роботи на 50-75% дешевше індивідуальних робіт на замовлення).
4. На кожну роботу дається гарантія якості і повна підтримка з нашого боку. Після отримання роботи Ви маєте можливість звернутися за виправленнями помилок або недоліків, виявлених після перевірки Вашим викладачем (безкоштовно протягом 30 днів з моменту отримання бакалаврської, дипломної, магістерської роботи; 14 днів - реферата, контрольної, курсової). Якщо від замовника немає відповіді по нашим запитам протягом 30 днів, то замовлення АВТОМАТИЧНО ліквідується з припиненням всіх зобов'язань).
5. Уважно виберіть і повідомте нам тему роботи. Краще кілька тем на вибір, тоді ми зможемо вибрати найбільш оптимальний варіант для вас (по вартості і по термінах).
6. Доробка виконується безкоштовно в тому випадку, якщо не потрібно відступу від плану чи структури роботи, представленими при оформленні замовлення. У разі доопрацювання роботи ми можемо попросити Вас надати рецензію від викладача. Всі нарікання з приводу якості робіт ми приймаємо тільки при наявності рецензії викладача.

До безкоштовного доопрацювання диплома, курсових, контрольних, реферату чи будь-якої іншої письмової роботи НЕ відносяться:

  • доопрацювання, пов'язані зі зміною первісної теми роботи;
  • доопрацювання, пов'язані зі зміною затвердженого плану роботи;
  • доопрацювання, пов'язані з використанням в роботі джерел і матеріалів, не згаданих при оформленні замовлення;
  • доопрацювання, пов'язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
  • доопрацювання, пов'язані зі зміною обсягу роботи.

7. Якщо зауваження виконаної роботи суперечать початковим вимогам (змінено план, тема, обсяг та ін.), то виправлення вносяться замовником самостійно, або за додаткову оплату за бажанням виконавця.
8. Якщо ви виявили в роботі явні чи несуттєві недоліки і вирішили їх виправити самі, то дані дії неможуть бутипідставою для повернення Вам частини вартості роботи - ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі та витрат Вашого часу.
9. Якщо Ви придбали роботу і не повідомили нам прізвище викладача, який буде її перевіряти, ми не несемо жодних гарантійних зобов'язань.
10. Виконане замовлення Ви отримуєте в електронному та / або друкованому вигляді. Електронна копія висилається на ваш e-mail або записується на електронний носій.
11. Обсяг роботи на ціну впливає незначно. Тільки у нас замовляючи роботи, Ви платите не за обсяг, а за якість. Замовляючи у нас роботи, Ви завжди знаєте, за що Ви платите, так як у нас відсутня прийнята система оплати за обсяг. Ми вважаємо, при системі оплати за кількість сторінок, робота програє в якості. Тому у нас вартість робіт визначається за складністю, а не за обсягом, ми пишемо не тільки об'ємні роботи, але й якісні.
12. Також, у нас є можливість укладення договору: роблячи замовлення та приймаючи роботу, згідно з українським законодавством, Ви укладаєте письмовий договір (за Вашим бажанням).
13. Терміни виконання роботи Ви встановлюєте самі при замовленні. При підтвердженні замовлення ми заносимо дату в спеціальну форму і чітко відслідковуємо хід виконання роботи. По мірі виконання замовлення, Ви можете зв'язатися з нами зручним для Вас способом і дізнаватися про те, як просувається виконання Вашого замовлення. Коли  замовлення готове, ми зв'язуємо з Вами і домовляємося про зустріч.
14. У разі відмови Замовника від послуг Виконавця аванс в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не готова).
15. У разі повернення грошей за виконану роботу з яких-небудь причин, гроші за терміновість виконання роботи не повертаються.

Всі роботи проходять перевірку у системі Антиплагіат. Звичайний відсоток оригінальності робіт - 70%. Він може змінюватись в ту чи іншу сторону, залежно від вимог ВНЗ, побажань замовника, або тематики виконуваної роботи. Наприклад, роботи, що містять цитати з законів і нормативних актів, можуть мати більш низький відсоток. Таким чином, ми забезпечуємо унікальність кожної окремо взятої курсової, реферату або диплома. Плагіатом не вважаються наукові статті, електронні версії книг, законодавчі акти, відомості з електронних словників (наприклад Вікіпедія).

Всі роботи пишуться строго індивідуально, з урахуванням зазначених вами вимог викладача. Дуже бажано Ваш план. Ми завжди намагаємося знайти індивідуальний підхід до вашої роботи, тому ми гарантуємо вам повну ексклюзивність роботи, якщо інше Ви не вказали у вимогах.

Ми несемо відповідальність за якість роботи, її індивідуальність, але не за здачу її викладачу. Рекомендуємо Вам не тільки читати матеріал, але й докладно вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача. Ви несете відповідальність за надання відомостей по вашому замовленню. Будьте уважні, вказуйте повні вимоги до роботи (план, структуру, список літератури і т.д.), згідно яким ми і будемо виконувати Ваше замовлення.

Для виключення помилок переконливо просимо вас повідомляти всі вимоги викладача докладно. Хочемо звернути увагу на те, що вимоги до роботи приймаються до початку виконання роботи, а не після її завершення. Тому, намагайтеся серйозно поставитися до подачі замовлень, щоб не склалася ситуація, коли замовлення виконано, а ви виявляєте, що воно не відповідає вимогам, які пред'являються викладачем. За надання вами не точних або помилкових даних, вимог до роботи ми відповідальності не несемо - будьте уважні!

Права на використання результатів роботи за цим договором у будь-якій формі належать виконавцю і замовнику у рівній мірі, передача результатів роботи третій стороні може бути здійснена замовником без узгодження з виконавцем. Замовник може розпоряджатися замовленою роботою за своїм власним розсудом у т.ч. і використовувати її в комерційних цілях.

УВАГА: Мінімальний термін доопрацювання - 2 робочих дні. Стандартний термін доопрацювання складає від 3 до 10 робочих днів.

УВАГА! Якщо замовник в обумовлений термін не забирає роботу, то з цього дня починається гарантійний термін, незалежно від того, забрав замовник роботу чи ні (якщо інше не передбачено при оформленні замовлення).

УВАГА: У вартість замовлення входить роздрук у форматі А4 (у кількості 1 екз.) або надання роботи у електронному вигляді (наCD-диску).

УВАГА: За роздрук формул Компанія відповідальності не несе.

УВАГА: Роздруковуються тільки документи у форматі Word та Excel.

УВАГА: Ми пишемо рецензії, але ми не ставимо на них печатки.

УВАГА: Особи, які не досягли 18-річного віку, без відома одного з батьків користуватися, послугами нашої Компанії не можуть.

УВАГА: При супроводі роботи повторний роздрук здійснюється за додаткову вартість.

Користуючись послугами нашого сайту, замовник автоматично приймає умови даної угоди.


 

Ваші відгуки

  • Обращаюсь уже не первый раз, и снова все контрольные написаны хорошо и... Читати далі...
  • Дякую за курсову 2583,здала на відмінно,робота була похвалена Читати далі...
  • Спасибо за английский! :) Читати далі...
  • Дякую! Приємно працювати з відповідальними та компетентними людьми! Читати далі...

 

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.

Всі права захищено. Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу адміністрації заборонено.

Графік роботи

Шановні замовники, наш сайт і електронна пошта працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Замовлення приймаються на електронну пошту zakaz@vidminno.kiev.ua цілодобово.

Режим роботи менеджерів:
Пн-пт з 10-00 до 17-00 
Сб, нд вихідні

Контакти

Телефони:
роб. 050-500-48-88
098-580-83-50
Графік роботи:
Пн-пт з 10-00 до 17-00
Сб, нд — вихідні

БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ

Увага!

У зв'язку з випадками шахрайства, які почастішали, Ми повертаємо гроші ТІЛЬКИ ЗА НАЯВНОСТІ РЕЦЕНЗІЇ НА РОБОТУ з підписом викладача та печаткою. Якщо рецензія не буде надана, претензії розглядатися не будуть.

Бланк доопрацювання

Скачати Бланк доопрацювання

Потрібно виконати доопрацювання? Заповніть Бланк доопрацювання.

СКАЧАТИ