Зробити стартовою Додати в обране Повідомити друга На головну Додати в обране Контакти Карта сайту

Рефераты, контрольные, курсовые, дипломы Киева и Украины. Готовые работы и на заказ


(050) 500-48-88


(098) 580-83-50


     mailzakaz@vidminno.kiev.ua

Авторське виконання рефератів, контрольних, курсових, звітів по практиці, бакалаврських, дипломних, магістерських робіт, наукових статей по всіх містах України. Замовити роботу просто. Звертайтеся до нас за телефонами 050-500-48-88, 098-580-83-50 або оформіть своє замовлення по електронній пошті zakaz@vidminno.kiev.ua.

Дипломи, магістерські, курсові, контрольні, реферати на "Vidminno"
Каталог готових робіт
Замовити роботу

Зимові акції!!!

Вітаємо!!!

Тільки з 01 грудня 2021 р. до 28 лютого 2022 року!!!

Способи оплати

Наша  Компанія орієнтована на користувачів усіх регіонів України, тому, для зручності, ми пропонуємо кілька варіантів оплати, з яких замовник може вибрати найбільш зручний  для себе.

Ми  працюємо на умовах передоплати. Передоплата  є гарантією Вашої зацікавленості у виконанні реферату, контрольної, курсової, диплома, звіту з практики або іншої наукової роботи. Отримавши передоплату, ми приймаємо на себе зобов'язання щодо виконання Вашого замовлення.

У нас завжди можна замовити та сплатити замовлення так, як Вам зручно! Це легко  і просто:

  1. Ви надаєте вимоги на замовлення (предмет, назва, вимоги до роботи, терміни, при необхідності - методичні вказівки і т.д.) по e-mail.
  2. Адміністратор узгоджує з Вами  ціну. Обов'язковою умовою надходження  замовлення в роботу є 50% передоплата.  Після підтвердження оплати ми  почнемо роботу над замовленням. Ви в будь-який момент зможете отримати інформацію про стан свого замовлення. В даному випадку оплата послуг відбувається за допомогою одного з нижче описаних способів. Коли замовлення повністю готове, ми зв'язуємося з Вами, далі Ви оплачуєте відсутню суму до 100% оплати, після аналогічного підтвердження, ми направляємо роботу цілком. При термінових і надстрокових замовленнях  оплата здійснюється заздалегідь у розмірі 100% на момент замовлення роботи.

Оформивши замовлення, Ви можете здійснити оплату послуг найбільш зручним  для Вас і доступним способом, за допомогою електронних ресурсів:


- Банківський переказ;

- Переказ через систему Western Union;

- Оплата через систему MoneyGram.


Оплата  за допомогою банківського переказу (ПриватБанк)

privatbankПоповнення готівкою у відділенні  ПриватБанку. Оплата замовлення може здійснюватися через банк. Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали даний спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок. При оплаті рахунку в банку касир видає квитанцію, яку необхідно зберегти (вона є гарантією платежу).

Увага! Якщо Ви вирішили оплатити через інший банк просимо врахувати, що такі перекази найтриваліші, іноді гроші "блукають" по місту до 2-х тижнів.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.


Система Приват24

privatbankЯкщо Ви володар пластикової картки ПриватБанку, Ви можете оплатити замовлення через систему Приват24. Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали цей спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.


Оплата  за допомогою банківського переказу (Райффайзен Банк Аваль)

avalПоповнення готівкою у відділенні  Райффайзен Банк Аваль. Оплата замовлення може здійснюватися через банк. Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали даний спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок. При оплаті рахунку в банку касир видає квитанцію, яку необхідно зберегти (вона є гарантією платежу).

Увага! Якщо Ви вирішили оплатити через інший банк просимо врахувати, що такі перекази найтриваліші, іноді гроші "блукають" по місту до 2-х тижнів.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.


Система «Райффайзен Онлайн»

avalЯкщо Ви володар пластикової картки Райффайзен Банк Аваль, Ви можете оплатити замовлення через систему Райффайзен Онлайн. Повідомте адміністратора про те, що Ви вибрали цей спосіб оплати і Вам на електронну пошту буде надано рахунок.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.


Оплата через систему Western Union

westernunionЖителі іноземних держав можуть здійснювати оплату за системою Вестерн  Юніон. Обравши цей метод оплати вам необхідно зв'язатися з  нашими менеджерами і отримати П.І.Б. особи, на яку необхідно здійснити переказ.

Після перерахування грошей обов'язково повідомте  нам про суму, дату переказу, П.І.Б., місто і код переказу, номер замовлення. Зарахування  грошей зазвичай здійснюється на протязі 1 робочого дня.


Оплата через систему MoneyGram

moneygramГрошові перекази MoneyGram - це швидко, надійно і зручно. Отримати або відправити грошовий переказ можна в будь-якій країні світу, де є MoneyGram, в будь-якому пункті обслуговування клієнтів системи. Оплата тільки при відправленні переказу за рахунок відправника. Виплата переказу здійснюється безкоштовно для одержувача.
Відправлення переказу. Для відправлення переказу достатньо заповнити бланк, пред'явити документ, що засвідчує особу відправника, внести в касу суму переказу, після чого оператор повідомить відправнику номер переказу, який необхідно повідомити одержувачу. При відправленні переказу присвоюється унікальний контрольний номер (8 знаків). Для відправлення переказу достатньо знати країну, прізвище та ім'я одержувача. Переказ стає доступним до виплати відразу після присвоєння йому контрольного номера. 
Виплата переказу. Для отримання переказу клієнт-одержувач повинен знати: контрольний номер переказу, країну відправлення переказу, прізвище та ім'я відправника, суму переказу. При отриманні переказу клієнту необхідно заповнити бланк на одержання переказу та пред'явити документ, що засвідчує особу одержувача.
Детальніше на www.moneygram.com 


Передоплату можна вносити ТІЛЬКИ після того, як Вам на e-mail прийде лист з повідомленням про те, що ми готові виконати ексклюзивне замовлення, або продати готову авторську роботу.

Увага! Застерігаємо Вас від звернення  до тих, хто пропонує написання рефератів  без передоплати! За такими обіцянками завжди стоїть бажання продати низькоякісний готовий реферат, скачаний з Інтернету. До нас часто звертаються з цією проблемою, але, на жаль, ми нічого з таким рефератом зробити не можемо, тільки повністю переписати. Заощаджуйте Ваші гроші!

При виникненні обгрунтованих  претензій до підготовленої нами  роботі з боку Вашого наукового  керівника, замовлення може бути  прийнятий в доопрацювання протягом 30 днів з моменту його готовності. При неможливості виправити роботу  відповідно до вимог наукового керівника можливе повернення сплаченої суми. Розмір і порядок повернення визначаються індивідуально.

В окремих випадках (серйозні помилки з вини виконавця, нерозв'язна суперечка за змістом роботи, незалік роботи у Вузі, і інше) за допомогою заяви оформляється повернення сплачених коштів – розмір і порядок суми, яка повертається, визначається в індивідуальному порядку.


Готові роботи продаються по 100% передоплаті.

Для постійних клієнтів можливі виключення (обговорюються в кожному випадку індивідуально).

Важливо! Не платіть за готову роботу без підтвердження адміністратора і привласнення Вам номери заявки. В даному випадку ми не зможемо деталізувати платіж.

Якщо у Вас виникли проблеми з оплатою, зв'яжіться з нами і ми обов'язково допоможемо Вам і підберемо індивідуальний спосіб оплати, зручний для Вас!


 

Ваші відгуки

  • Обращаюсь уже не первый раз, и снова все контрольные написаны хорошо и... Читати далі...
  • Дякую за курсову 2583,здала на відмінно,робота була похвалена Читати далі...
  • Спасибо за английский! :) Читати далі...
  • Дякую! Приємно працювати з відповідальними та компетентними людьми! Читати далі...

Знижки

kopilka

У нас існують різні системи знижок, і Ви можете обрати ту знижку, яка Вам найбільш прийнятна.

Докладніше...

 

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст, натисніть Shift + Enter і відправте нам повідомлення.

Всі права захищено. Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу адміністрації заборонено.

Графік роботи

Шановні замовники, наш сайт і електронна пошта працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень. Замовлення приймаються на електронну пошту zakaz@vidminno.kiev.ua цілодобово.

Режим роботи менеджерів:
Пн-пт з 10-00 до 17-00 
Сб, нд вихідні

Контакти

Телефони:
роб. 050-500-48-88
098-580-83-50
Графік роботи:
Пн-пт з 10-00 до 17-00
Сб, нд — вихідні

БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ